Archiwum kategorii ‘Trendy inwestycyjne’

Szukając pomysłu na intratną inwestycję, warto przyjrzeć się bliżej kamieniom szlachetnym. W ostatnim czasie nie tylko diamenty cieszą się zainteresowaniem wśród inwestorów. O czym powinieneś pamiętać, jeśli zdecydujesz się je kupić? Przede wszystkim przy wyborze nie należy kierować się rozmiarem kamienia. Znacznie istotniejsza jest jego waga.

Jesteś osobą niezwykle kreatywną i pomysłową? Masz innowacyjny, ciekawy projekt, ale problemy ze sfinansowaniem go? Dzięki crowdfundingowi zdobędziesz niezbędne fundusze przez internet!

Deloitte prognozuje, że w 2011 udział komputerów osobistych w globalnej sprzedaży urządzeń komputerowych spadnie do poziomu poniżej 50%. Zwycięzcami będą urządzenia przenośne, w tym tablety. Przewidywania są zawarte w raporcie Technology, Media & Telecommunications Predictions 2011 opublikowanym na stronie Deloitte. Dobre prognozy dla tabletów wynikają nie tylko z osobistych zastosowań, ale też z rosnącego zainteresowania […]

Singapur wbrew wszelkim pozorom okazuje się miejscem idealnym na własny biznes. Decyduje o tym stabilność i dynamiczność tego niezwykłego dla biznesu rynku. Jeśli marzysz o prowadzeniu wielkiego interesu i uważasz, że jesteś osobą z odpowiednimi predyspozycjami ku temu, warto rozważyć możliwość działania na terenie Singapuru. Wydaje Ci się to dziwne? W takim razie spójrz, na […]


O tym blogu

inwestujwdobramarke.pl to serwis dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco z rynkiem sprzedaży towarów i usług.

Serwis prezentuje informacje o tym, jakie produkty i usługi dominują na rynku, jakie są aktualne trendy i w co warto inwestować na poziomie lokalnym, krajowym i światowym. Zwraca też uwagę na nowe produkty aspirujące do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku.

Obecnie zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów wymaga ogromnej konkurencyjności. Pokazujemy, jak duże i małe firmy, znajdują na to sposób. Prezentujemy okresowe rankingi firm mogących pochwalić się największymi zyskami i tych najbardziej popularnych wśród konsumentów. Pokazujemy mechanizmy, jakie żądzą zachowaniami konsumentów oraz strategie, jakie obrały sobie najbardziej znane marki na świecie.

Serwis zawiera też wskazówki dla przedsiębiorców, którzy są na etapie wcielania własnych pomysłów w życie. inwestujwdobramarke.pl pomoże w sprawnym zarządzaniu każdą marką.