Singapur – biznesowe eldorado

Kategoria: Trendy inwestycyjne

5 lis 2010

Singapur - biznesowe eldoradoSingapur wbrew wszelkim pozorom okazuje się miejscem idealnym na własny biznes. Decyduje o tym stabilność i dynamiczność tego niezwykłego dla biznesu rynku.

Jeśli marzysz o prowadzeniu wielkiego interesu i uważasz, że jesteś osobą z odpowiednimi predyspozycjami ku temu, warto rozważyć możliwość działania na terenie Singapuru. Wydaje Ci się to dziwne? W takim razie spójrz, na jakich zasadach funkcjonują firmy na terenie Singapuru.

Pierwszą istotną kwestią są podatki. Okazuje się, że na wyspie odnotowano najniższe stawki podatkowe na świecie. Tu firmy mogą liczyć na szereg dogodnych ulg finansowych i jednocześnie na rozwijanie skrzydeł w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie bez znaczenia pozostaje również aspekt połączeń handlowych, które sprawiają, że prowadzenie interesu na wyspie ma olbrzymi potencjał.

Pamiętajmy też o tym, że Singapur to jeden z najbardziej ruchliwych kurortów na świecie i jedno z głównych centrów handlowych Południowowschodniej Azji. W sondażu sporządzanym przez Bank Światowy i Międzynarodową Korporację Finansową Singapur uzyskał pierwszą pozycję, jako najlepsze miejsce do robienia interesów.

Warunki handlowe i sprzyjające stawki podatkowe oraz ulgi dla firm wielu obcokrajowcom pozwoliły na spełnienie marzeń i osiągnięcie zamierzonych celów biznesowych. Prowadzenie firmy w takich warunkach ma swoje niewyobrażalne zalety.

Formularz komentowania

O tym blogu

inwestujwdobramarke.pl to serwis dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco z rynkiem sprzedaży towarów i usług.

Serwis prezentuje informacje o tym, jakie produkty i usługi dominują na rynku, jakie są aktualne trendy i w co warto inwestować na poziomie lokalnym, krajowym i światowym. Zwraca też uwagę na nowe produkty aspirujące do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku.

Obecnie zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów wymaga ogromnej konkurencyjności. Pokazujemy, jak duże i małe firmy, znajdują na to sposób. Prezentujemy okresowe rankingi firm mogących pochwalić się największymi zyskami i tych najbardziej popularnych wśród konsumentów. Pokazujemy mechanizmy, jakie żądzą zachowaniami konsumentów oraz strategie, jakie obrały sobie najbardziej znane marki na świecie.

Serwis zawiera też wskazówki dla przedsiębiorców, którzy są na etapie wcielania własnych pomysłów w życie. inwestujwdobramarke.pl pomoże w sprawnym zarządzaniu każdą marką.