Top 10 – JOGURTY

Kategoria: Top 10

17 Sie 2010

Top 10 - JogurtyMindshare Polska w ramach piątych już „Badań 3D” przeprowadził analizę preferencji Polaków przy wyborze marki – tym razem – jogurtu. Ankietowani mogli wskazać 3 rodzaje jogurtu, jakie poleciliby innym. Najwięcej głosów zebrał produkt Jogobella – Zot – 43%. Często wskazywaną marką jest też Danone z całym asortymentem.

Dokładne wyniki prezentują się następująco:

Jogobella – Zott – 43%

Danone – 29%

Danone – Fantasia – 18%

Danon – Actimel – 16%

Bakoma – 15%

Danone – Activia – 13%

Bakoma – 7 zbóż – 11%

Danone – jogurt pitny – 9%

Danone – pyszny – 8%

Mlekovita – 6%

Formularz komentowania

O tym blogu

inwestujwdobramarke.pl to serwis dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco z rynkiem sprzedaży towarów i usług.

Serwis prezentuje informacje o tym, jakie produkty i usługi dominują na rynku, jakie są aktualne trendy i w co warto inwestować na poziomie lokalnym, krajowym i światowym. Zwraca też uwagę na nowe produkty aspirujące do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku.

Obecnie zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów wymaga ogromnej konkurencyjności. Pokazujemy, jak duże i małe firmy, znajdują na to sposób. Prezentujemy okresowe rankingi firm mogących pochwalić się największymi zyskami i tych najbardziej popularnych wśród konsumentów. Pokazujemy mechanizmy, jakie żądzą zachowaniami konsumentów oraz strategie, jakie obrały sobie najbardziej znane marki na świecie.

Serwis zawiera też wskazówki dla przedsiębiorców, którzy są na etapie wcielania własnych pomysłów w życie. inwestujwdobramarke.pl pomoże w sprawnym zarządzaniu każdą marką.