Dofinansowania dla nowych firm w woj. łódzkim

Kategoria: Firma z głową

3 Wrz 2010

Dofinansowania dla nowych przedsiębiorstw w woj. łódzkimJeśli mieszkasz w Łodzi i chciałbyś założyć własną firmę, najwyższy czas się na to zdecydować. Samorząd Województwa przeznaczył aż 10 milionów złotych na wsparcie początkujących przedsiębiorców.

Pieniądze mają być przeznaczone między innymi na dotacje dla nowych firm, ale także na organizacje szkoleń i doradztwa zawodowego. Realizacja wszystkich tych projektów będzie odbywała się w ramach unijnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia” oraz „Rynek pracy otwarty dla wszystkich .

Aby móc skorzystać z unijnych środków, powiatowy urząd pracy powinien zgłosić się do konkursu organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi. Przedsiębiorcy mogą liczyć nawet na dofinansowanie pozwalające na pokrycie 100 % kosztów inwestycji, jest więc o co walczyć. Wnioski o dofinansowanie należy składać do 30 września 2010. Warto skorzystać z tej szansy i zrealizować marzenia o posiadaniu własnej firmy. W wielu przypadkach to właśnie brak środków finansowych jest podstawową przeszkodą w ich realizacji.
Unia Europejska wychodząc naprzeciw potrzebom początkujących przedsiębiorców proponuje im szereg różnych form wsparcia, wśród których zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się dofinansowania.

Formularz komentowania

O tym blogu

inwestujwdobramarke.pl to serwis dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco z rynkiem sprzedaży towarów i usług.

Serwis prezentuje informacje o tym, jakie produkty i usługi dominują na rynku, jakie są aktualne trendy i w co warto inwestować na poziomie lokalnym, krajowym i światowym. Zwraca też uwagę na nowe produkty aspirujące do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku.

Obecnie zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów wymaga ogromnej konkurencyjności. Pokazujemy, jak duże i małe firmy, znajdują na to sposób. Prezentujemy okresowe rankingi firm mogących pochwalić się największymi zyskami i tych najbardziej popularnych wśród konsumentów. Pokazujemy mechanizmy, jakie żądzą zachowaniami konsumentów oraz strategie, jakie obrały sobie najbardziej znane marki na świecie.

Serwis zawiera też wskazówki dla przedsiębiorców, którzy są na etapie wcielania własnych pomysłów w życie. inwestujwdobramarke.pl pomoże w sprawnym zarządzaniu każdą marką.