Top 5 – RESTAURACJE

Kategoria: Top 10

17 Sie 2010

Mindshare Polska w ramach piątych już „Badań 3D” przeprowadził analizę preferencji Polaków i sytuacji na rynku popularnych restauracji w Polsce. Wyniki znawców branży pewnie nie zaskoczą – zdecydowaną przewagę zdobyły restauracje Mc’Donalds, skupiając 40% konsumentów. Bez wątpienia do sukcesu przyczynił się szeroki zasięg reklamy oraz cena oferowanych przez firmę produktów.

TOP 5 - RestauracjeA o to wyniki rankingu:

1. Mc’Donalds – 40%

2. KFC – 37%

3. Pizza Hut – 22%

4. Da Grasso – 16%

5. Sphinks – 15%

Formularz komentowania

O tym blogu

inwestujwdobramarke.pl to serwis dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco z rynkiem sprzedaży towarów i usług.

Serwis prezentuje informacje o tym, jakie produkty i usługi dominują na rynku, jakie są aktualne trendy i w co warto inwestować na poziomie lokalnym, krajowym i światowym. Zwraca też uwagę na nowe produkty aspirujące do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku.

Obecnie zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów wymaga ogromnej konkurencyjności. Pokazujemy, jak duże i małe firmy, znajdują na to sposób. Prezentujemy okresowe rankingi firm mogących pochwalić się największymi zyskami i tych najbardziej popularnych wśród konsumentów. Pokazujemy mechanizmy, jakie żądzą zachowaniami konsumentów oraz strategie, jakie obrały sobie najbardziej znane marki na świecie.

Serwis zawiera też wskazówki dla przedsiębiorców, którzy są na etapie wcielania własnych pomysłów w życie. inwestujwdobramarke.pl pomoże w sprawnym zarządzaniu każdą marką.