T-Mobile coraz bliżej

Kategoria: Newsy

20 Maj 2011

T-Mobile coraz bliżejRebranding Ery na T-Mobile w Polsce premierę będzie miał 5 czerwca 2011 roku. Zostało już niewiele czasu. Nowa marka będzie miała jednak ogromną kampanię promocyjną, która wystartuje lada chwila.

Akcja promocyjna ruszy pod hasłem „Witaj wśród milionów ludzi na świecie, których łączy T-Mobile”. Będzie ono promowane w kampanii wizerunkowej, która trwać będzie do tej pory, do kiedy wizerunek T-Mobile nie utrwali się w świadomości konsumentów na takim samym poziomie rozpoznawalności, jaki osiągnęła Era.

Zmiana nazwy marki wiąże się dla Polskiej Telefonii Cyfrowej z ogromnymi kosztami. Ma pochłonąć aż 100 mln złotych. Oprócz kampanii reklamowej, środki przeznaczone będą także na zmiany logotypów na dokumentach i akcesoriach, wyposażenie salonów tak, by odpowiadały stylistyce T-Mobile i identyfikowały się z nią, a zupełnie nie kojarzyły się z Erą.

Formularz komentowania

O tym blogu

inwestujwdobramarke.pl to serwis dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco z rynkiem sprzedaży towarów i usług.

Serwis prezentuje informacje o tym, jakie produkty i usługi dominują na rynku, jakie są aktualne trendy i w co warto inwestować na poziomie lokalnym, krajowym i światowym. Zwraca też uwagę na nowe produkty aspirujące do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku.

Obecnie zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów wymaga ogromnej konkurencyjności. Pokazujemy, jak duże i małe firmy, znajdują na to sposób. Prezentujemy okresowe rankingi firm mogących pochwalić się największymi zyskami i tych najbardziej popularnych wśród konsumentów. Pokazujemy mechanizmy, jakie żądzą zachowaniami konsumentów oraz strategie, jakie obrały sobie najbardziej znane marki na świecie.

Serwis zawiera też wskazówki dla przedsiębiorców, którzy są na etapie wcielania własnych pomysłów w życie. inwestujwdobramarke.pl pomoże w sprawnym zarządzaniu każdą marką.