Mieszkaniowa Marka Roku 2011 już znana

Kategoria: Newsy

21 Cze 2011

Mieszkaniowa Marka Roku 2011 już znanaOgłoszono wyniki rankingu Mieszkaniowa Marka Roku. Lista laureatów nie powinna być zaskoczeniem: znalazły się na niej znane i cenione marki, które działają już od długiego czasu na polskim rynku.

Za najbardziej rozpoznawalną firmę deweloperską w Warszawie uznano J.W. Construction Holding. W Trójmieście była to Grupa Inwestycyjna HOSSA, a w Krakowie MS Salwator. W kategorii najbardziej znanej agencji nieruchomości w Warszawie zwyciężyła agencja  Bracia Strzelczyk Nieruchomości, w Trójmieście – Tyszkiewicz Nieruchomości, zaś w Poznaniu – Progres.

Pozostałe nagrody były przyznawane firmom z całego kraju, bez podziału na konkretne regiony. W kategorii najpopularniejszych banków przyznających kredyty hipoteczne nagrodzony został bank PKO BP, zaś wśród pośredników finansowych nagrodę zdobyło Open Finance.

Zwycięzcy zostali wyłonieni w drodze anonimowej ankiety, której poddało się 1500 respondentów w wieku od 26 do 50 lat, zamieszkujących w pięciu największych miastach Polski – Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście. Na podstawie ich spontanicznej znajomości poszczególnych przedsiębiorstw oceniono ich popularność i sporządzono ranking. Oficjalne ogłoszenie wyników rankingu odbyło się 14 czerwca w Teatrze Capitol.

Formularz komentowania

O tym blogu

inwestujwdobramarke.pl to serwis dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco z rynkiem sprzedaży towarów i usług.

Serwis prezentuje informacje o tym, jakie produkty i usługi dominują na rynku, jakie są aktualne trendy i w co warto inwestować na poziomie lokalnym, krajowym i światowym. Zwraca też uwagę na nowe produkty aspirujące do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku.

Obecnie zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów wymaga ogromnej konkurencyjności. Pokazujemy, jak duże i małe firmy, znajdują na to sposób. Prezentujemy okresowe rankingi firm mogących pochwalić się największymi zyskami i tych najbardziej popularnych wśród konsumentów. Pokazujemy mechanizmy, jakie żądzą zachowaniami konsumentów oraz strategie, jakie obrały sobie najbardziej znane marki na świecie.

Serwis zawiera też wskazówki dla przedsiębiorców, którzy są na etapie wcielania własnych pomysłów w życie. inwestujwdobramarke.pl pomoże w sprawnym zarządzaniu każdą marką.