Błąd Empiku – wszystko za niecałe 50 złotych

Kategoria: Newsy

24 Maj 2011

Błąd Empiku - wszystko za niecałe 50 złotychKto przez przypadek zawitał na stronę empik.com w godzinach między 5 a 7:30 rano 24 maja, mógł zrobić najkorzystniejsze zakupy swojego życia – wszystko kosztowało 49,99 złotych!

Szał zakupów trwał krótko, jednak wystarczył do tego, aby przy większości atrakcyjnych towarów pojawił się znaczek informujący, że zostały już wyprzedane. Nie ma się co dziwić – za niecałe 50 złotych można było nabyć nie tylko filmy na DVD, najnowsze gry (w tym Wiedźmina 2), ale też sprzęt, taki jak czytnik e-booków czy nawet konsola Xbox 360 w zestawie z wykrywającą ruch przystawką Kinect! Kto zdecydował się zadzwonić na infolinię, został poinformowany, że sklep nic nie wie o akcji i jest to błąd systemu. Empik przeprosił klientów za to, iż nie będzie mógł zrealizować zamówień.

Pytanie, czy rzeczywiście ich nie zrealizuje. Zgodnie z obowiązującym prawem, w momencie sfinalizowania procedury zakupu, została zawarta umowa sprzedaży na drodze elektronicznej. Błąd w systemie najprawdopodobniej nie będzie dla sprzedawcy okolicznością łagodzącą. Istnieje więc spora szansa, że szczęśliwi uczestnicy promocji otrzymają jednak zamówione towary.

Formularz komentowania

O tym blogu

inwestujwdobramarke.pl to serwis dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco z rynkiem sprzedaży towarów i usług.

Serwis prezentuje informacje o tym, jakie produkty i usługi dominują na rynku, jakie są aktualne trendy i w co warto inwestować na poziomie lokalnym, krajowym i światowym. Zwraca też uwagę na nowe produkty aspirujące do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku.

Obecnie zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów wymaga ogromnej konkurencyjności. Pokazujemy, jak duże i małe firmy, znajdują na to sposób. Prezentujemy okresowe rankingi firm mogących pochwalić się największymi zyskami i tych najbardziej popularnych wśród konsumentów. Pokazujemy mechanizmy, jakie żądzą zachowaniami konsumentów oraz strategie, jakie obrały sobie najbardziej znane marki na świecie.

Serwis zawiera też wskazówki dla przedsiębiorców, którzy są na etapie wcielania własnych pomysłów w życie. inwestujwdobramarke.pl pomoże w sprawnym zarządzaniu każdą marką.